Survivor România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Să facem cunoştinţă

+3
telenovelistasiempre
Sabina Eniko
admin
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Să facem cunoştinţă - Pagina 2 Empty Re: Să facem cunoştinţă

Mesaj Scris de admin Mar 25 Oct 2016, 20:10

ZzzEU a scris:
admin a scris:
ZzzEU a scris:Buna. Eu nu prea urmaresc emisiunea dar am decis sa ma inscriu pe forum, pare interesant.
Salut! Poţi să ne spui cum te cheamă? Smile
Ioana. Bine v-am gasit.
Mă bucur că mai avem o fată printre noi.
admin
admin
administrator
administrator

Nume real : Daniel
Mesaje : 317
Puncte : 3408
Reputație : 0
Data de inscriere : 27/09/2016
Localizare : Filipine

http://youplay.ro

Sus In jos

Să facem cunoştinţă - Pagina 2 Empty Re: Să facem cunoştinţă

Mesaj Scris de Andrei Mier 26 Oct 2016, 21:04

Salut. Sunt Andrei! Imi place forumul, mi-ar placea sa vad concursuri Survivor americane aici ca pe forumurile americane, mi-ar placea sa creasca comunitatea Smile Daca ati putea cumpara un domeniu ar fi super!
Andrei
Andrei
moderator
moderator

Nume real : Andrei
masculin Mesaje : 8
Puncte : 2748
Reputație : 0
Data de inscriere : 25/10/2016
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Să facem cunoştinţă - Pagina 2 Empty Re: Să facem cunoştinţă

Mesaj Scris de admin Joi 27 Oct 2016, 01:03

Salut, Andrei! Din păcate, domeniul supravietuitorul.ro este luat. Iar combinaţii gen supravietuitorul-forum.ro sau forum-supravietuitorul.ro ar fi prea lungi. Oricum, deocamdată forumul este mic, deci zic eu că nu se impune încă investiţia într-un TLD.

La ce concursuri te referi? Suntem deschişi la sugestii. Eventual, dacă poţi trimite link-urile unor forumuri dedicate "Survivor" să ne inspirăm de acolo, ar fi perfect. Wink
admin
admin
administrator
administrator

Nume real : Daniel
Mesaje : 317
Puncte : 3408
Reputație : 0
Data de inscriere : 27/09/2016
Localizare : Filipine

http://youplay.ro

Sus In jos

Să facem cunoştinţă - Pagina 2 Empty Re: Să facem cunoştinţă

Mesaj Scris de Andrei Joi 27 Oct 2016, 22:12

admin a scris:Salut, Andrei! Din păcate, domeniul supravietuitorul.ro este luat. Iar combinaţii gen supravietuitorul-forum.ro sau forum-supravietuitorul.ro ar fi prea lungi. Oricum, deocamdată forumul este mic, deci zic eu că nu se impune încă investiţia într-un TLD.

La ce concursuri te referi? Suntem deschişi la sugestii. Eventual, dacă poţi trimite link-urile unor forumuri dedicate "Survivor" să ne inspirăm de acolo, ar fi perfect. Wink

Atunci incercati sa adaugati mai multe tag-uri pentru motoarele de cautare ("survivor romania", "survivor forum romania" etc). Mi-ar placea sa purtam o discutie intr-un chat despre concurs, ca am mai participat la unele si chiar sunt fun si deloc greu de realizat. Aici este un exemplu, dar evident ca nu va putea arata niciodata asa: http://www.ndimforums.com/survivortwisted7/forummain.asp
Andrei
Andrei
moderator
moderator

Nume real : Andrei
masculin Mesaje : 8
Puncte : 2748
Reputație : 0
Data de inscriere : 25/10/2016
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Să facem cunoştinţă - Pagina 2 Empty Re: Să facem cunoştinţă

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum